Get Adobe Flash player

Kasy fiskalne - Elzab

Kasa fiskalna Elzab ALFA Max (16383 PLU)

Kasa fiskalna Elzab ALFA Max (16383 PLU)

Nowa linia, nowa Alfa
Kasa ELZAB Alfa Max otwiera nową linię wzorniczą kas fiskalnych ELZAB oferując najwyższą jakość technologii i zestaw funkcjonalny znany do tej pory wyłącznie z kas systemowych. Dedykowana jest do pracy w dużych i średniej wielkości placówkach handlowych. Posiada wytrzymały akumulator litowo-jonowy, może również pracować zasilana z gniazdka zapalniczki samochodowej.Więcej…

Kasa fiskalna Elzab ALFA Max (8191 PLU)

Kasa fiskalna Elzab ALFA Max (8191 PLU)

Nowa linia, nowa Alfa
Kasa ELZAB Alfa Max otwiera nową linię wzorniczą kas fiskalnych ELZAB oferując najwyższą jakość technologii i zestaw funkcjonalny znany do tej pory wyłącznie z kas systemowych. Dedykowana jest do pracy w dużych i średniej wielkości placówkach handlowych. Posiada wytrzymały akumulator litowo-jonowy, może również pracować zasilana z gniazdka zapalniczki samochodowej.

Więcej…

Kasa fiskalna Elzab NANO E

Kasa fiskalna Elzab NANO E

Najnowsza przenośna kasa fiskalna Novitusa: małe wymiary - ogromne możliwości!

Nowoczesna technologia, zamknięta w poręcznej i ergonomicznej obudowie dedykowana dla osób prowadzących ruchomą sprzedaż (przenośną), lub tradycyjną, gdzie lada sklepowa ma ograniczoną powierzchnię.
Pomimo niewielkich rozmiarów jej możliwości są ogromne.Więcej…

Kasa fiskalna Elzab DELTA Max

Kasa fiskalna Elzab DELTA Max

Warte podkreślenia

    * zarządzanie danymi na kasach lokalne i zdalne (modem, sieć LAN/WAN),
    * starannie dopracowane administrowanie kasjerami,
    * komunikacja kasa – centrala - kasa za pomocą wiadomości tekstowych,
    * obsługa rabatów oraz promocji okresowych i kwotowych typu "3 w cenie 2",
    * obsługa do 8 walut, szczegółowe raportowanie wpływów ze sprzedaży w walutach,
    * opcja "zmiennej ceny" dla wybranych towarów,
    * wydzielona lista podręczna towarów,
    * funkcja pozwalająca na przeglądanie ilości i wartości sprzedanych towarów,
    * współpraca kasy z rejestratorem do obsługi video-monitoringu kas,
    * współpraca z terminalem, wypłaty z tytułu cashback.


Więcej…

Kasa fiskalna Elzab ECO

Kasa fiskalna Elzab ECO

Charakterystyka kasy
ELZAB Eco wykorzystuje najlepsze rozwiązania stosowane w urządzeniach fiskalnych marki ELZAB.
Niewielkie rozmiary i bogata lista funkcji pozwalają wykorzystać ją jako kasę jednostanowiskową w małych sklepach, a także gdy wymagana jest funkcjonalność charakterystyczna dla kas systemowych pracujących w sieci kas zarządzanej przez komputer i program magazynowy - w różnej wielkości placówkach handlowych.
Ciągłość zastosowanych rozwiązań z poprzednimi kasami ELZAB oznacza także bezproblemową współpracę z wykorzystywanym oprogramowaniem magazynowym dla tych użytkowników, którzy wymienią używane dotąd kasy na ELZAB Eco.
Ważną zaletą jest możliwość ustawienia sposobu pracy kasy, do jakiego przyzwyczajony jest użytkownik.Więcej…

Kasa fiskalna Elzab JOTA

Kasa fiskalna Elzab JOTA

Bo ta kasa sprawdza się co do joty...
ELZAB Jota to niedrogie rozwiązanie dla małych placówek handlowych - niewielkich rozmiarów, łatwa w obsłudze i funkcjonalna kasa fiskalna. Dostępna jest w dwóch podstawowych kolorach obudowy.

Charakterystyka kasy
ELZAB Jota to mała, ale funkcjonalna kasa fiskalna stanowiąca optymalne rozwiązanie dla małych i średnich placówek handlowych i usługowych. Polecana jest do punktów gdzie powierzchnia obsługi klienta jest bardzo często ograniczona np. w gastronomii. Dzięki niewielkim rozmiarom, małej wadze, zasilaniu z wewnętrznego akumulatora lub z instalacji samochodowej doskonale sprawdza się także w pracy na targowiskach i bazarach.Czytelny wyświetlacz alfanumeryczny
Posiada 2 liniowy (2 x 24 znaki) alfanumeryczny wyświetlacz dla kasjera oraz 9-cio cyfrowy wyświetlacz diodowy LED dla klienta.
Wyposażona jest w nowoczesny, dwustacyjny, termiczny mechanizm CITIZEN drukujący jednocześnie oryginał i kopię paragonu.Więcej…

Kasa fiskalna Elzab MINI E

Kasa fiskalna Elzab MINI E

ELZAB Mini E to mała i prosta w obsłudze kasa z funkcją kopii elektronicznej, idealna dla usługodawców i małych placówek handlowych.
Kasa przygotowana jest do sprzedaży m.in. usług lekarskich, prawniczych, weterynaryjnych. Małe wymiary i waga oraz dodatkowe wyposażenie sprawiają, że może być użytkowana jako stacjonarna i/lub przenośna.
Więcej…

Kasa fiskalna Elzab MINI

Kasa fiskalna Elzab MINI

ELZAB Mini to mała i prosta w obsłudze kasa, idealna dla usługodawców i małych placówek handlowych.
Małe wymiary i waga oraz dodatkowe wyposażenie zapewniają uniwersalność zastosowania kasy, która może pracować jako kasa stacjonarna i/lub przenośna.
Kasa posiada udogodnienia funkcjonalne przygotowane z myślą o użytkownikach wystawiających powtarzające się w treści paragony.
Ma ergonomiczny kształt. Dzięki wysokiej jakości materiałów użytych do wykonania obudowy oraz braku wystających elementów np. klawiszy, urządzenie łatwo utrzymać w czystości.
Wykorzystane rozwiązania, mechanizmy i podzespoły gwarantują wysoką jakość i trwałość urządzenia przy zachowaniu niskiej ceny.


Więcej…